Skip to main content

O nas

Cześć! Wysoka jakość, profesjonalizm i ponadczasowe projekty to u nas podstawa! Łączymy złote zasady sztuki projektowania z nowoczesnymi trendami i technologiami. Kreujemy, projektujemy i tworzymy z myślą o potrzebach i wymaganiach naszych Klientów. Proponujemy odważne rozwiązania i design, który zapada w pamięć.

Małgorzata
Łabędź Król

Absolwentka Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuk Plastycznych w specjalizacji Projektowanie Graficzne i Nowe Media na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Zdobywała doświadczenie w studiach graficznych i agencjach reklamowych tworząc infografiki, animacje, identyfikacje wizualne oraz projekty stron internetowych.

Brała udział w wystawach w kraju i za granicą m. in. w Stanach Zjednoczonych – Illinois, Niemczech – Drezno, Ukraina – Lwiw, Czechy – Bílá Voda, Praha.

Prowadzi własne Studio Graficzne projektując dla klientów z Polski i zza granicy.

www.c-olor.pl

Bartłomiej
Król

Od ponad 10 lat tworzy strony internetowe jako Frontend Developer a od ostatnich 5 specjalizuje się jako WordPress Developer. Zdobywał doświadczenie tworząc swoje pierwsze strony internetowe w technologii FLASH, HTML, Joomla!, PrestaShop oraz WordPress. Aktualnie w studiu graficznym C-OLOR odpowiada za budowę, obsługę i wdrażanie stron i sklepów internetowych.