Strona internetowa Studio Glas Gliwice

Studio Glas – Szklarz Gliwice

Studio Glas to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w wyrobach ze szkła, laminatu i stali. Po tak długim okresie na rynku firma odświeżając identyfikację wizualną zgłosiła się do nas, aby zbudować nową stronę internetową, która będzie spójna z odświeżonym logo oraz kolorystyką.

Strona internetowa w swoim pierwotnym założeniu miała być przygotowana pod potencjalne przyszłe pozycjonowanie przez pozycjonera stron internetowych.

Projekt

Projekt strony internetowej dla przedsiębiorstwa Studio Glas z Sierakowic przygotowało dla nas Studio Graficzne C-OLOR z Opola, która specjalizuje się w tego typu zadaniach. Głównym założeniem projektu było bardzo duże powiązanie strony internetowej do odświeżonej identyfikacji wizualnej. Dodatkowym uzupełnieniem strony www miały być „smaczki”, które pokażą dbanie o najmniejszy detal firmy Studio Glas.

Budowa

Budowa strony internetowej w technologii CMS WordPress to standard w dziedzinie budowy stron internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Dodatkowym uzupełnieniem strony www jest podstawowe zabezpieczenie jej przed wirusami, atakami hakerskimi oraz niepożądanym przejęciem.

Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych

WWW.STUDIOGLAS.COM.PL