Strona internetowa NAWI Solutions

NAWI Solutions – producent wyrobów z laminatu

Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą NAWI Solutions w zakresie projektowania i budowy strony internetowej. Witryna internetowa, którą stworzyliśmy jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu ekspozycja oferty, którą oferuje firma była bardzo dużym wyzwaniem. Serwis internetowy, który mieliśmy okazję przygotować posiada dwie wersje językowe.

Projekt

Projekt strony internetowej realizowany przez Studio Graficzne C-OLOR z Opola świetnie wpasował się w założenia i ustalenia z klientem. Kolorystyka, układ jak również najistotniejsze elementy zawarte zostały zgodnie z obowiązującymi standardami w połączeniu z potrzebami firmy. Ekspozycja oferty, zakładów produkcyjnych, spacerów wirtualnych oraz certyfikatów i katalogów świetnie uzupełnia całość strony nadając jej profesjonalnemu podejściu do klienta.

Budowa

Standardowo budowa strony internetowej została przeprowadzona na najpopularniejszym systemie zarządzania treścią CMS WordPress. To dzięki niemu strona internetowa może być zarządzana przez pracowników NAWI Solutions bez najmniejszego problemu. Od początku pracy przy kodowaniu strony chcieliśmy, aby była ona odwzorowana w jak największym stopniu projektu.

Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych

Standardowo strona została dostosowana na urządzenia mobilne takie jak tablety czy smartfony. Dzięki temu nie doprowadzamy do sytuacji kiedy użytkownicy otwierający stronę internetową za pomocą tych urządzeń mają problemy z jej prawidłowym wyświetlaniem. W większości przypadków doprowadza to do natychmiastowego zamknięcia strony przez użytkownika, a co za tym idzie? Tracimy potencjalnego klienta.

Tłumaczenie strony internetowej na język angielski i niemiecki

Dostosowanie strony internetowej do dwóch wersji językowych wymagało wcześniejszego przygotowania witryny dzięki czemu pozwoliło to na oszczędzenie czasu przy pracy. Wszystkie dostępne treści na stronie były zlecone przez nas wykwalifikowanym osobą zajmującymi się na co dzień tłumaczeniem zwykłych tekstów jak również tych bardziej technicznych.

WWW.NAWISOLUTIONS.EU